Silivri Evden eve nakliyat

                                         AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Silivri taşımacılık firmamız, tüm il ve ilçelere de sevkiyatlar düzenlemektedir. İşyerlerin de ofisler bulunan eşyalar da bünyemiz tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Silivri evden eve nakliyat, eşyaların tamamını 3 kat olacak bir şekilde paketlemektedir. Naylonlar ile sarmalanan yüklerin zarar görme ihtimali bulunmamaktadır. Firmamız sigortalı taşımacılık noktasında da her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca talep edilen adreslere de kısa bir süre içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Taşıma süreleri, eşya sayısına göre farklılık gösterse de firmamız 2 iş günü içerisinde tüm eşyaları yeni adreslere lanse etmektedir.

Silivri Nakliye Montaj Hizmeti

Evlerde veya ofisler bulunan dolapların daha kolay bir şekilde taşınabilmesi için parçalara ayrılması gerekmektedir. Silivri evden eve nakliyat ise sökme ve montaj işlemleri için marangoz ustaları temin etmektedir. Firmamız tüm eşyaların kurulumu ve dizayn edilmesini de sağlamaktadır. Ayrıca sökülen her bir parça profesyonel bir şekilde paketlenmektedir. Silivri nakliyat yüksek katlı binalar için asansör sistemlerini tercih ederek parça yüklerin daha kolay bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Silivri Nakliyat Fiyatları

Silivri evden eve nakliyat fiyatları ekonomik olmakla beraber müşterilerimizin aile bütçelerine hitap etmektedir. 1+1, 2+1 gibi küçük daireler için işçilik masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca parça eşyalarda makul rakamlar ile taşınmaktadır. Silivri nakliyat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.