Ataköy Evden eve nakliyat

                                   ATAKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

ATAKÖY Taşımacılık ve depolama hizmeti almak isteyen müşteriler Ataköy evden eve nakliyat firmasın tercih etmektedir. Çünkü firma hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Tüm eşyalar Ataköy başta olmak üzere İstanbul’un 39 ilçesine götürülmektedir. Firma, aynı zamanda paketleme, montaj, sökme ve kolileme noktasında da destek sağlamaktadır. Ataköy evden eve nakliyat personelleri, taşıma işlemleri sistematik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Örneğin öncellikle hantal mobilyalar, bazalar veya beyaz eşyalar araçlara yüklenmektedir. Bu sayede hassas olan malzemelerin ezilme riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Ataköy nakliye, ofis taşıma ve parça eşya taşıma desteği de sağlamaktadır.

Ataköy Asansörlü Nakliyat

Her nakliye firmasının bünyesinde asansör sistemleri bulunmamaktadır. Ataköy asansörlü nakliyat hizmeti veren firmalarda müşterilerinden abartılı rakamlar talep etmektedir. Ancak İstanbul Nakliyat Ltd.Şti ise en uygun asansörlü taşımacılık desteğini sağlamaktadır. Kağıthane, Şişli gibi ilçelere aynı gün içerisinde araç yönlendirilmektedir. Ataköy evden eve nakliye firmamız rezidansları, siteleri ve diğer tüm yüksek katlı binaları asansör sistemleri ile taşımaktadır. Müşterilerimiz ise sadece değerli eşyalarını yanına almakta ve diğer tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından taşınmaktadır.

Ataköy Nakliyat Fiyatları

1+1, 2+1 gibi daireler 1000 Türk Lirası gibi rakamlar ile taşınmaktadır. Diğer büyük daireler için de indirimler gerçekleştirilmektedir. Ataköy evden eve nakliyat, profesyonel bir taşıma süreci geçirmek için talep edilen adreslere ekspertiz desteği sağlamaktadır. Bu sayede eşyalara uygun araçlar belirlenmekte ve tüm yükler tek seferde adreslere ulaştırılmaktadır