İstanbul Nakliyat Ltd.Şti PAKETLEME Ambalajlama Nakliyat ltd.şti

 PAKETLEME İstanbul Nakliyat Ltd.Şti NAKLİYAT

Bir nakliyat hizmetinin en önemli aşaması eşyaların paketlenmesidir. Paketleme işlemleri ne kadar sağlıklı yapılırsa, taşıma güvenliği de o kadar sağlanmış olur. Paketleme İstanbul Nakliyat Ltd.Şti nakliyat firmamız ise, kanepeleri, koltuk takımlarını ve diğer tüm eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ayrıca ambalajlama çalışmaları birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız mutfak araç gereçleri, aynalar ve cam yüzeyler içinde karton kutulama desteği sunmaktadır. Bu gibi eşyalar kartonlara yerleştirildikten sonra taşınmaktadır. Paketleme İstanbul Nakliyat Ltd.Şti nakliyat personelleri, gerek duyduğu taktirde eşyaları en az 4 kat ambalajlamaktadır.

İstanbul Nakliyat Ltd.Ştipaket1İstanbul Nakliyat Ltd.Ştipaket2İstanbul Nakliyat Ltd.Ştipaket3

Beyaz Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi e buzdolabı gibi beyaz eşyalar sadece pat pat naylonlar ile ambalajlanmaktadır. Paketleme İstanbul Nakliyat Ltd.Şti nakliyat personelleri, ambalajların içerisine strafor gibi destek malzemeleri de yerleştirmektedir. Bu sayede yüzeylerin darbelere karşı daha sağlam olması hedeflenmektedir. Firmamız tarafından kullanılan naylonların yırtılması, nem yapması veya delinmesi söz konusu değildir. Ayrıca halılar içinde fermuarlı ambalajlar tercih edilmektedir. Paketleme İstanbul Nakliyat Ltd.Şti nakliyat firmamız, ambalajlanan tüm eşyaları kontrollerden geçirmektedir.

İstanbul Nakliyat Ltd.Ştipaket4

Avizelerin Paketlenmesi

Paketleme İstanbul Nakliyat Ltd.Şti nakliyat, avizeler, vazolar veya cam masalar için farklı çözümler üretmektedir. Bu gibi kırılgan eşyalar öncellikle bezler ile sarmalanmakta ve daha sonra ambalajlanmaktadır. Firmamızın yüzeylerin çizilmesini engellemek için ise nakliye battaniyeleri kullanmaktadır. İstanbul Nakliyat Ltd.Şti evden eve taşımacılık tarafından gerçekleştirilen üst düzey paketleme yöntemleri sayesinde en küçük bir eşya bile zarar görmemektedir.