Ataşehir Evden eve nakliyat Kaliteli Taşıma Firması

                                                  ATAŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Ataşehir evden eve nakliye ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Firmamız müşterilerine güvenli bir hizmet sunmakla beraber sektörde yaşanan sorunlara da etkin çözümler üretmektedir. Tüm eşyalar maksimum kaliteyle paketlenmektedir. Karton kutular ve battaniyeler ile sarmalanan eşyaların zarar görme riski bulunmamaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri de kısa bir süre içerisinde taşımaktadır. Ayrıca isteyen müşterilerimiz için asansörlü ve sigortalı nakliye desteği de sunulmaktadır.

Ataşehir Ofis Taşıma

Birçok şirket belirli dönemlerde yeni bayilikler açmaktadır. Dolasıyla da her zaman ofis taşıma hizmetleri veren nakliye firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ataşehir evden eve nakliyat firmamız ise bahsi geçen bu ihtiyacı da profesyonel bir şekilde karşılamaktadır. Ayrıca ofis mobilyaları, raf sistemleri ve oturma grupları uzman personellerimiz tarafından sökülmekte ve takılmaktadır. Ataşehir nakliyat tüm hizmetlerini olduğu gibi ofis ve büro taşıma hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Müşterilerimize özel yüzde 20’lere varan indirimlerde gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Nakliyat Ltd.Ştievdeneve

Ataşehir Asansörlü Nakliye

Firmamız Ataşehir asansörlü nakliye hizmeti sayesinde yüksek katlarda bulunan eşyaları kısa bir süre içerisinde araçlara ulaştırmaktadır. Asansör sistemlerimiz teknolojik imkanlar ile üretilmekle beraber 25 kat yüksekliğe kadar erişim sağlayabilmektedir. Ataşehir evden eve nakliyat personelleri tüm eşyaları deformasyona uğratmadan dikkatli bir şekilde taşımaktadır. Sizde sorunsuz bir taşıma hizmeti almak için firmamızı tercih edebilir ve eşyalarınızın incelenmesi için ekspertiz ekibi çağırabilirsiniz.