Kemerburgaz Evden eve nakliyat

                                   Kemerburgaz EVDEN EVE NAKLİYAT

Kemerburgaz Taşımacılık ve depolama hizmeti almak isteyen müşteriler Kemerburgaz evden eve nakliyat firmasın tercih etmektedir. Çünkü firma hem kaliteli hem de ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Tüm eşyalar Kemerburgaz başta olmak üzere İstanbul’un 39 ilçesine götürülmektedir. Firma, aynı zamanda paketleme, montaj, sökme ve kolileme noktasında da destek sağlamaktadır. Kemerburgaz evden eve nakliyat personelleri, taşıma işlemleri sistematik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Örneğin öncellikle hantal mobilyalar, bazalar veya beyaz eşyalar araçlara yüklenmektedir. Bu sayede hassas olan malzemelerin ezilme riskleri ortadan kaldırılmaktadır. Kemerburgaz nakliye, ofis taşıma ve parça eşya taşıma desteği de sağlamaktadır.

Kemerburgaz Asansörlü Nakliyat

Her nakliye firmasının bünyesinde asansör sistemleri bulunmamaktadır. Kemerburgaz asansörlü nakliyat hizmeti veren firmalarda müşterilerinden abartılı rakamlar talep etmektedir. Ancak İstanbul Nakliyat Ltd.Şti ise en uygun asansörlü taşımacılık desteğini sağlamaktadır. Kağıthane, Şişli gibi ilçelere aynı gün içerisinde araç yönlendirilmektedir. Kemerburgaz evden eve nakliye firmamız rezidansları, siteleri ve diğer tüm yüksek katlı binaları asansör sistemleri ile taşımaktadır. Müşterilerimiz ise sadece değerli eşyalarını yanına almakta ve diğer tüm eşyalar uzman personellerimiz tarafından taşınmaktadır.

Kemerburgaz Nakliyat Fiyatları

1+1, 2+1 gibi daireler 1000 Türk Lirası gibi rakamlar ile taşınmaktadır. Diğer büyük daireler için de indirimler gerçekleştirilmektedir. Kemerburgaz evden eve nakliyat, profesyonel bir taşıma süreci geçirmek için talep edilen adreslere ekspertiz desteği sağlamaktadır. Bu sayede eşyalara uygun araçlar belirlenmekte ve tüm yükler tek seferde adreslere ulaştırılmaktadır