Profesyonel Taşımacılık - İstanbul Evden Eve Nakliyat - İstanbul LTD Nakliye - % 25 İndirimli

Blog

6 Mart 2022

Profesyonel Taşımacılık

Aynı zamanda resmi, faturalı ve kurumsal bir şekilde hizmet verir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. İstanbul’da ilçeler olmak üzere her noktaya nakliyat hizmeti sağlamaktadır.

İstanbul’da en iyi şekilde nakliyat hizmeti veren firmalardan biridir. Alanında uzman personelleri ve kadrosuyla birlikte teknolojik ekipmanlar kullanılır. Eşyalarınız da bu sayede güvenle adresinize ulaştırılacaktır. Sunmuş olduğu nakliyat modelleri kapsamında da hem normal şehirler arası, şehirler içi hizmet verirken aynı zamanda parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. 1980 yılından beri hizmet veren PRONET taşımacılık aynı zamanda uluslararası da taşımacılık hizmeti sağlayan bir firmadır. İşlemlerinizi sorunsuz bir şekilde ayrıca bu pandemi sürecinde de sağlık standartlarına uygun olarak taşımacılık işlemleri gerçekleşir.

Pronetevdeneve

İstanbul Nakliye Firmaları

İstanbul’da Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

PRONET İstanbul evden eve nakliyat kapsamında farklı fiyat politikası uygulayarak hizmet verir. Evinizin büyüklüğün eve taşınacak eşyalarına boyutlarına göre bu fiyatlarda değişkenlik olur. Firma kendi nakliyat kamyonlarını kullanarak hizmet verir. Aynı zamanda oldukça geniş araç filosu da mevcuttur. Bu sayede çok rahat bir şekilde taşıma işlemleriniz sürdürülür. Ayrıca işlem sonrasında da sizlerden ekstra ücret talebinde bulunmaz. İlk anlaşmalar hangi fiyatları içeriyorsa o fiyat kapsamından sizlere hizmet verilir. PRONET Nakliyat şirketine ait olan İstanbul nakliyat fiyatları:

  • 1+1 ev taşıma fiyatı 1200 TL ve 1900 TL arasındadır
  • 2+1 ev taşıma fiyatı 1500 TL ve 2500 TL arasındadır
  • 3+1 ev taşıma fiyatı 2700 TL ve 3500 TL arasındadır
  • Parça eşya taşıma fiyatları ise 500 TL’den başlamaktadır.

Ayrıca bu fiyatları eşyaların çokluğu etkileyeceği gibi, eşyaları kaplama hizmeti almak istiyorsanız bunlarda etkileyecektir.

İstanbul’da Güvenilir Sigortalı Evden Eve Nakliyat İmkanı

PRONET İstanbul sigortalı nakliyat işlemleri sunarak sizlere çok daha sağlıklı bir hizmet kalitesi verir. Öncelikle PRONET Nakliyat Şirketinde yer alan uzman ekipler evinize eşyaları görmek için gelirler. Sigortalatmak istediğiniz eşyalar uzman ekipler tarafından da görülerek buna uygun işlemler yapılır. Sigortalama işlemi için de sizlerden cüzi bir rakam alınır. Karşılıklı anlaşmalar sonucunda da taşıma işlemleri sırasında bütün koşulların yerine getirilmesi sağlanır.

Eşyalarınızın güvenliği ise PRONET Nakliyat firması tarafından en iyi şekilde alınır. Alanında uzman çalışanlar kapsamında eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden yeni evinize kolayca taşınması sağlanacaktır. Eşyalar genellikle daha güvenli olması adına tek tek paketleme ile birlikte taşınırlar. Özellikle kırılma riski olan eşyalarınız için uygun paketleme yapılır. Üzerine de “DİKKAT KIRILABİLİR” notları yazılarak ayrı bir özen gösterilir. Bu sayede eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde taşıyıcıları da uyararak gerçekleştirilir.

PRONET Nakliyat Şirketi Asansörlü Evden Eve Taşıma Hizmeti

PRONET İstanbul asansörlü nakliyat hizmetler kapsamında sizlere çok daha hızlı ve profesyonel bir şekilde yardımcı olur. Özellikle yeni bir ev taşıma her zaman zorlu bir süreç olmuştur. Ancak PRONET Nakliyat şirketinin sunduğu asansörlü taşıma sayesinde bu zorlu süreç minimuma indirgeniyor. Ayrıca asansörlü taşıma sizlere zamandan da kazanmanıza yardımcı olacak bir taşıma şeklidir.

Asansörlü taşıma hizmetlerinde yüksek katlarda oturan kişiler için tasarlanmış bir taşımacılıktır. Hem bu sayede personellerin insan gücü sınırlandırılır ve gereksiz efor önlenmiş olur hem de eşyalar olması gerekenden çok daha güvenli bir şekilde dairenizin içerisine ulaşır. Hem aşağıda hem de yukarıda olmak nakliye personelleri yer alır. Yukarı katta bekleyenler balkondan veya camlardan içeri eşyaların güvenli bir şekilde alınmasını sağlar. Sizler de PRONET Nakliyat şirketiyle çalışmak istiyorsanız web adresi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göktürk Nakliyat Adalar Nakliyat Şile Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat Pendik Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Sarıyer Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Bakırköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Göktürk Nakliyat Kurtköy Nakliyat Profesyonel Nakliyat Ofis Taşıma Maslak Nakliyat Tarabya Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Silivri Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Beyoğlu Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Maltepe Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Beykoz Nakliyat Sarıyer Nakliyat Şişli Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Başakşehir Nakliyat Tuzla Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Kadıköy Nakliyat Ataköy Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataşehir Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Eyüp Nakliyat Esenler Nakliyat İstinye Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Ümraniye Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Villa Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Çatalca Nakliyat Parça Eşya Taşıma Gaziosmanpaşa Nakliyat Gebze Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Bodrum Nakliyat İzmir Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Kurumsal Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul Evden Eve Nakliyat Gaziantep Evden Eve Nakliyat