Öğrenci Eşyası Depolama Taşıma - İstanbul Evden Eve Nakliyat - İstanbul LTD Nakliye - % 25 İndirimli

Blog

7 Ekim 2021

Öğrenci Eşyası Depolama Taşıma

Üniversitelerin yoğun olduğu kentlerde öğrenciler işletmelerin sadık birer müşterisine dönüşüyor. Okudukları bölgelerde öğrenci eşyası depolama taşıma hizmeti için nakliye firmalarına başvuruyorlar. İhtiyaçları birbirinden farklı gerekçelerden oluşabiliyor. Fakülteyi kazanıp gittikleri şehirlerde konut kiralayıp yeni eşyalar getirmek için evden eve nakliye şirketleriyle anlaşıyorlar. Bazıları ise satın aldıkları veya onlara bağışlanan ikinci el mobilyalar için parça eşya taşıma hizmeti alıyorlar. Birkaç arkadaş anlaşıp tuttukları öğrenci evlerinde sık sık ayrılmalar olduğu için düzenli olarak nakliyat firmalarına yolları düşüyor.

Şehirler Arası Öğrenci Evi Taşıma

Pronet olarak öğrencilerimize tıpkı yetişkinlere olduğu gibi bir hizmet sunuyoruz. Bize başvurduklarında imkanları doğrultusunda anlaşıp nakliye hazırlığı yapıyoruz. Şehirlerarası öğrenci evi taşıma için sabah erkenden gelerek büyük boy eşyalarının demontesiyle işe koyuluyoruz. Özel ambalajlara sardığımız eşya parçalarını dikkatlice araçlara yüklüyoruz. Mülkleri genel olarak küçük araçlara sığabilecek nicelikte oluyor. Küçük ebatlı kupa, bardak, tabak gibi eşyalarını ise kağıt ambalajlara sarıp kolilere dolduruyoruz. Öğrenci eşyası nakliyesi bitince araçlarımız yola koyuluyor ve aldığımız şekilde eşyaları adrese taşıyoruz.

pronetevdenevecom

pronetevdenevecom

İstanbul Öğrenci Eşyası Depolama Taşıma

Faaliyetlerimiz evden eve taşımacılık ile sınırlı kalmıyor. Eğitim hayatına bir süre ara vermek zorunda kalan gençler; öğrenci eşyası depolama firmalarının kapısını çalıyor. Ekonomik durumları düzelene kadar ailelerinin yanına dönerken mülklerini depoya emanet ediyorlar. Kiralık depo için bizimle irtibat kuran öğrencilerin mülklerini yüksek güvenlikli binalarda saklıyoruz. 7/24 çalışan kameralar gözetiminde eşyaları kesinlikle çalınmıyor ve risklere karşı sigortalanıyor. Dileyenler sadece koli kiralayarak eşyasını bırakıyor.

Öğrenci Eşyası Depolama Taşıma Fiyatları

Geleceğin nesilleri olan öğrencilerimizin birçoğunun sınırlı imkanlarla okuduklarını iyi biliyoruz. Geçimlerini sağlamak için part time işlerde çalışmak zorunda kalıyor. Dolayısıyla öğrenci eşyası depolama taşıma fiyatları için arama yaptıklarında en ucuz şirketleri seçiyorlar. Bu tarz işletmeler eşyalara zarar vererek öğrencileri mağdur edebiliyor. Bu gibi sorunlar yaşamamaları için öğrencilere eşya depolama ve nakliye fiyatları için yüksek oranda indirim yapıyoruz. Nakliye ücretleri eşyaların sayısına, hacmine, ağırlığına ve hedefin uzaklığına göre belirleniyor. Depolama ücretleri ise mülkünüzün hacmine ve kiralama süresine göre değişiyor.

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göktürk Nakliyat Adalar Nakliyat Şile Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat Pendik Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Sarıyer Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Bakırköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Göktürk Nakliyat Kurtköy Nakliyat Profesyonel Nakliyat Ofis Taşıma Maslak Nakliyat Tarabya Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Silivri Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Beyoğlu Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Maltepe Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Beykoz Nakliyat Sarıyer Nakliyat Şişli Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Başakşehir Nakliyat Tuzla Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Kadıköy Nakliyat Ataköy Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataşehir Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Eyüp Nakliyat Esenler Nakliyat İstinye Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Ümraniye Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Villa Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Çatalca Nakliyat Parça Eşya Taşıma Gaziosmanpaşa Nakliyat Gebze Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Bodrum Nakliyat İzmir Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Kurumsal Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul Evden Eve Nakliyat Gaziantep Evden Eve Nakliyat