Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeli? - İstanbul Evden Eve Nakliyat - İstanbul LTD Nakliye - % 25 İndirimli

Blog

15 Ekim 2021

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeli?

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeli: Yaşamın her dalında olduğu gibi ev taşımanın da kendine özgü birtakım şartları bulunuyor. Tüketiciler ev taşırken nelere dikkat etmeli diye merak ediyor. Kolay bir iş olduğunu söyleyemiyoruz aksine zorlukları oluyor ancak bazı detaylarla pratikleşebiliyor. Evden eve nakliyat öncesi hazırlık yapmak ve aşama aşama ilerlemek fayda sağlıyor. Mesela evi inşaat bitiminde teslim almışsanız özel bir temizlik şirketiyle anlaşıp inşaat temizliği yaptırmanız gerekiyor.

 

Ev Taşıma Firmaları Nasıl Seçilmeli?

Taşınma sonrası maddi zarara girmek istemiyorsanız ev taşıma firmaları için detaylıca araştırma yapmanız gerekiyor. Nakliye için düşündüğünüz firma hakkında internetteki müşteri yorumlarını okumanızı, şirketin sosyal medya hesaplarını incelemenizi öneriyoruz. Web sitelerinin kurumsal olup olmadığına bakmalı, varsa referanslarını incelemenizi tavsiye ediyoruz. Evden eve nakliyat şirketleri için yakın çevrenizdekilerin çalıştığı ve önerebileceği firmaları da seçebilirsiniz.

pronetevdenevecom

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeli

 

Taşıma Firmalarından Ne Gibi Garantiler İstenmeli?

Tüketicilerin nakliyeye dair en büyük kaygısı eşyalarının zarar görme riski oluyor. Bununla ilgili evhamlarınız varsa taşıma şirketlerinden sigortalı nakliye yapmalarını istemenizi öneriyoruz. Böylelikle mülkünüz hasar görse veya çalınsa bile nakliyat şirketi zararınızı karşılıyor. Günümüzde birçok profesyonel firma asansörlü nakliye yapıyor. Bu cihazlar taşınmayı daha kısa sürede ve daha az riskli yapıyor. Ayrıca nakliyat şirketleriyle sözleşme imzalayarak haklarınızı garantilemiş oluyorsunuz.

 

Ev Taşırken Ne Gibi Ambalajlar Kullanılmalı?


Taşınma sırasında birtakım aksilikler, kazalar, kirlenmeler olabiliyor. Bunları mümkün olduğunca yok etmenizi tavsiye ediyoruz. Evden eve nakliye öncesi eşyaların paketleniş biçimi kasa riskini düşürüyor. Pronet Evden Eve  olarak mesela bardak, porselen, cam ürünlerinin kağıtlara birkaç defa sarıldıktan sonra kolilenmesi gerekiyor. Elektronik cihazların kırılma riskine karşı köpüklü kutularda saklanması zorunlu oluyor. Evden eve taşıma için ayrıca mobilyalarınızın patpatlı naylonlara sarılarak götürülmesini istemenizi öneriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Önerileri

Yukarıdaki bilgiler ışığında ev taşırken nelere dikkat etmeli sorusunun yanıtını özetliyoruz. Taşınacağınız konut eskiyse nakliyat öncesi badana ve tadilat yaptırıp evi yeni bir görünüme kavuşturun. Maddi kaygılarınız yüksekse sigortalı evden eve taşımacılık ve sözleşme istemenizi tavsiye ediyoruz. Taşınma sırasında tüm mülkünüzün özel ambalajlara sarılması büyük önem arz ediyor. Ayrıca nakliyat bittiğinde eksik bir eşyanız var mı, hasar görmüşler mi dikkatlice incelemenizi öneriyoruz.

 

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göktürk Nakliyat Adalar Nakliyat Şile Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat Pendik Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Sarıyer Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Bakırköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Göktürk Nakliyat Kurtköy Nakliyat Profesyonel Nakliyat Ofis Taşıma Maslak Nakliyat Tarabya Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Silivri Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Beyoğlu Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Maltepe Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Beykoz Nakliyat Sarıyer Nakliyat Şişli Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Başakşehir Nakliyat Tuzla Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Kadıköy Nakliyat Ataköy Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataşehir Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Eyüp Nakliyat Esenler Nakliyat İstinye Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Ümraniye Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Villa Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Çatalca Nakliyat Parça Eşya Taşıma Gaziosmanpaşa Nakliyat Gebze Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Bodrum Nakliyat İzmir Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Kurumsal Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul Evden Eve Nakliyat Gaziantep Evden Eve Nakliyat