Ev Taşıma Fiyatları - İstanbul Evden Eve Nakliyat - İstanbul LTD Nakliye - % 25 İndirimli

Blog

15 Ekim 2021

 Ev Taşıma Fiyatları

Türkiye geneli ev taşıma fiyatları Enflasyon arttıkça alınan hizmetlerin maliyeti büyük önem taşıyor. Emlak, inşaat, lojistik, ev nakliyatı gibi birçok sektör durumdan etkileniyor. Haliyle ev taşıma fiyatları da artıyor. Hayat pahalılığının fazla olduğu, gelir-gider dengesinin bozulduğu dönemlerde ekonomik krizler baş gösteriyor. Bu durum piyasalarda durgunluğa sebep olsa da zorunluluklardan ötürü bazı hizmetler sürüyor. Mesela evden eve nakliyat sektörünü bunlar arasında gösterebiliyoruz. Daha düşük kiralı bir eve çıkma, memlekete taşınma, boşanma gibi ekonomik kaynaklı sebeplerden ötürü ev taşıma gerçekleşebiliyor.

 

İstanbul Ev Taşıma Fiyatları

Tüketiciler mali krizler yüzünden taşınma ihtiyacı duyduğunda öncelikleri değişebiliyor. Sözgelimi internette evden eve nakliye fiyatları şeklinde arama yapıyorlar. En uygun fiyatı hangi firma veriyorsa onu tercih ediyorlar. Büyük kentlerde taşıma maliyetleri artıyor. İstanbul ev taşıma fiyatları en fazla olan iller arasında başı çekiyor. Tüketiciler masrafları kısmak için merdiven altı firmalara yöneliyor ancak bu işletmeler beklentileri karşılamakta yetersiz kalıyor. Dolayısıyla Pronet gibi işini düzgün ve hassasiyetle yapan şirketleri tercih etmek gerekiyor.


Asansörlü Ev Taşıma Fiyatları 

Pronet olarak evden eve nakliyat hizmetini sorumluluk bilinciyle yerine getiriyoruz. İlk olarak evinize ekspertiz gönderiyoruz veya personelimiz Whatsapp üzerinden eşyalarınızı inceliyor. Taşınma işin gerekli olacak ambalajları ve araç tipini beliriyor. Daha sonra hazırlıklara koyuluyoruz. İstanbul ev nakliyesi için sabah erken bir saatte geliyoruz. En başta elektronik eşyalarınızı söküp patpatlı naylonlara sardıktan sonra kontrollü bir şekilde araçlara taşıyoruz. Daha sonra mobilyalarınız demonte ederek ambalajlıyoruz. Hassas ve kırılgan mülklerinizi özenle kağıtlara sardıktan sonra koliliyoruz. 

 Sigortalı Ev Taşıma

Tüm mülkünüzü kamyonlara yükleyip yola koyuluyoruz. Şoförlerimiz, trafikte dikkatli bir sürüşten sonra hedefe varıyor. Mülkünüzü dikkatle nakletsek de risklere karşı sigortalı ev taşıma gerçekleştiriyoruz. Araçlardan indirdiğimiz elektronik ürünlerinizi duvara montajlıyoruz. Mobilyalarınızı ambalajlarından çıkarıp odalardaki yeni yerine koyuyoruz. Orta ve üst katlara asansörlü nakliye yapıyoruz. Asansörlü ev taşıma fiyatları standart olup bunun için ek ücret istemiyoruz. Kolilerdeki ufka eşyalarınızı tek tek çıkarıp dolaplara ve raflara diziyoruz.

 

Ofis Taşıma

Faaliyetlerimiz sadece evden eve taşımacılık ile sınırlı kalmıyor. Şirketlere de ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunuyoruz. Yeni bir şube açan, il değiştiren veya küçülmeye gidip bina değiştiren firmalar ofis taşıma hizmeti için bize başvurabiliyor. Ev nakliyatı gibi şirket demirbaşlarını özenle ambalajlayıp taşıyoruz. Şirket demirbaşlarından elektronik cihazlar, dikkatlice sökülüp ambalajlanıyor. Geriye kalan tüm işlemleri evden eve nakliye gibi gerçekleştiriyoruz. Bunun dışında parça eşya taşıma için başvuran şirketlere de nakliye yapıyoruz.

pronetevdenevecom

Ev Taşıma Fiyatları


Fabrika ve Fuar Taşıma

Şirketler için ofis nakliyesi yanı sıra fabrika ve fuar taşımacılığı da sunuyoruz. Günler öncesinden hazırlanan fuarların dekorlarını salona taşıyıp monte ediyoruz. Fuar taşıma için standların ve diğer malzemelerin de kurulum ve sökülmesini yapıyoruz. Evden Eve etkinlik bitiminde malzemeleri araçlara yüklüyoruz. Fabrika taşıma da faaliyetlerimiz arasında yer alıyor. Sanayi makinelerini söktükten sonra ambalajlıyoruz. Daha sonra özel asansörlerle araçlara naklediyoruz.

Şehirlerarası Ev Taşıma Fiyatları

Nakliyatın maliyetini belli başlı kriterler oluşturuyor. Evden eve taşıma fiyatları; mülkünüzün miktarına, hacmine, ağırlığına ve taşınacak lokasyonun uzaklığına göre değişiyor. İl içerisine göre şehirler arası nakliye fiyatları daha pahalı oluyor. Mevsimler de ücretleri etkiliyor. Kış aylarında yüksek oranda indirimler sunuyoruz. Yılın özel günlerinde kampanyalar yapıp tüketicileri memnun ediyoruz. Şehirlerarası ev taşıma fiyatları için bizden ilk kez hizmet alacaklara tanışma ücretleri sunuyoruz. Siz de Pronet hizmetlerinden faydalanmak veya evden eve taşıma fiyatları için bilgi almak istiyorsanız en kısa sürede bize ulaşmanızı öneriyoruz.

 

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göktürk Nakliyat Adalar Nakliyat Şile Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat Pendik Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Sarıyer Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Bakırköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Nakliyat Göktürk Nakliyat Kurtköy Nakliyat Profesyonel Nakliyat Ofis Taşıma Maslak Nakliyat Tarabya Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Silivri Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Beyoğlu Nakliyat Eşya Depolama Üsküdar Nakliyat Maltepe Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Beykoz Nakliyat Sarıyer Nakliyat Şişli Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Başakşehir Nakliyat Tuzla Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Kadıköy Nakliyat Ataköy Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataşehir Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Eyüp Nakliyat Esenler Nakliyat İstinye Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Ümraniye Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Villa Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Çatalca Nakliyat Parça Eşya Taşıma Gaziosmanpaşa Nakliyat Gebze Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Bodrum Nakliyat İzmir Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Kurumsal Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Nakliyat İstanbul Evden Eve İstanbul Evden Eve Nakliyat Gaziantep Evden Eve Nakliyat