Beykoz Evden Eve Nakliyat - İstanbul Evden Eve Nakliyat - İstanbul LTD Nakliye - % 25 İndirimli

Blog

11 Nisan 2021

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat olarak görevlerini yerine getiren firmamız taşınma sırasında ev, ofis, fabrika gibi eşyalarınızın yeni adrese ulaştırılmasını sağlar. Özellikle bu mekanları kiralık olarak kullanan ve taşınmak isteyen müşterilerimizin bu konuda dikkat etmeleri gereken bazı hususlar bulunur.

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Müşterilerimiz taşınma öncesinde nakliyat alanında bir araştırma yapmalıdırlar. Güvenilir firmayı bulduklarına emin olmadıkça o firmalarla çalışmamalıdırlar. Eşyasını taşıyacak olan firmadan taşınma hakkında bilgi almadırlar. Müşterilerimiz değerli ve şahsi eşyalarını yanlarında taşımaya özen göstermelidirler. Yeni adrese taşınmadan önce eşyaları toplama, eşyaların bir listesini oluşturma ve varsa atılması gereken eşyaları atma işlemlerini tamamlamaları gerekir. Eşyasını taşıyacak firma ile mutlaka sözleşme düzenlemelidir.

Beykoz Evden Eve Nakliye

Beykoz evden eve nakliyat firmamız taşınma öncesinde müşterilerinden eşyalarının yer aldığı bir liste çıkarmasını ister. Aynı işlemi firmamızda yapar. Sonrasında iki liste karşılaştırılarak bu liste üzerinde olası hasara karşı bir sözleşme yapılır. Firmamız nakliyat sırasında sözleşmede yer alan eşyalardan doğrudan sorumlu olmaktadır. Olası beklenmedik kazalarda eşyalar hasar alırsa firmamız bu hasarı tarafınca giderir.

Beykoz Evden Eve Taşımacılık

Beykoz evden eve nakliyat firması olarak evinizdeki bütün eşyalar taşınabilmektedir. Ancak canlı hayvanlar varsa ve sayısı çoksa ayrıca taşınma işlemi o canlıyı olumsuz etkileyecekse firmamız bu hayvanların taşınmamasını her zaman talep edebilir. Firmamız taşınma öncesi ne taşıyacağını bilmek ve plan oluşturmak adına eşyaları kontrol etme hakkına sahiptir. Bu konuda uyuşmazlık yaşanırsa firmamız sorumlu olmamaktadır. Ayrıca sözleşmede yer almayan bir eşyanın taşınmış olması ve hasar almış olması durumunda firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Bu kuralların amacı firmamızın iyi niyetinin kullanılarak yanlış işlere karışmamasını ve suç işlememesinin koruma altına alınması adına oluşturulmuştur.

Beykoz Ofis Taşımacılığı

Ofis eşyalarının taşınması firmamızın en dikkatli olduğu konulardan biridir. Ofis sahibiyle iletişime geçen firmamız varsa taşıma planı ona göre hareket eder. Eğer ofis sahibinin bir planı yoksa bu durumda firmamız yeni bir plan çizer. Eşyalar eski ofisten yenisine getirildiğinde ofis sahibinin isteğine göre yerleştirilir. Ofis eşyalarının tamamının yerleşmesi sonrası hasar tespiti yapılır. Eğer müşterimiz ofis eşyalarını evi için ya da başka bir yer için taşıtacaksa bu durumda yine aynı yol izlenerek eşyalar istenilen yere taşınır.

İstanbul Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat firmamızla çalışan müşterilerimiz her zaman için iletişime geçme haklarına sahiptirler. Firmamız taşınan eşyaları nakliyat sigortası ve sözleşmesi ile koruma altına almaktadır. Olası eşya kaybının yaşanması, hasar alması, araçta unutulması durumunda müşterilerimiz hak talep edebilir. Bu sorunun daha önceden fark edilebilmesi için firmamız taşınma sonrası eşya kontrolünü müşterisi ile birlikte gerçekleştirir.

 Evden Eve Nakliyat Beykoz

Beykoz evden eve nakliyat hizmetimizi taşınacak olan eviniz için, ofisiniz için, başka bir depoya taşınacak fazla eşyalarınız için her zaman talep edebilirsiniz. Firmamız eşyanızın sayısına durumuna göre gerekli personelleri ve aracı hazırlayarak zamanında bir hizmet sunacaktır. Bu konuda müşterilerimizden beklentimiz. Belirlenen tarihte ev ya da eşyanın taşınacağı diğer mekanda bulunmalarıdır. Müşterilerimizin bulunmadığı zamanlarda da talep üzerine gerekli önlemler ardından nakliyat işlemi yapılır. Bu süreç müşterilerimize dakikası dakikasına aktarılır.

Evden Eve Taşımacılık Beykoz İstanbul

Nakliyat hizmetini yerine getiren firmamız, gerekli güvenlik tedbirlerini eksiksiz alan, zamanında mekanda olan, hızlı ve profesyonel bir çalışma yapan, saygılı bir firmadır. Firmamızdan bu hizmetler hakkında yardım ve bilgi almak için iletişime geçmeniz yeterlidir

nakliyat
About admin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

istanbul evden eve nakliyat